3 pkt jadą do Łękawicy !

Spotkanie rozegrane w ostatnią niedziele dostarczyło kibicom bardzo wiele emocji. Mimo braku dwóch podstawowych zawodników z powodu pauzy (żółte kartki) Łękawica pokonała na wyjeździe drużynę GKS Liwocz Szerzyny 4:2 (1:1). Gole dla KS zdobyli: x2 Michał Zborowski, Artur Koza, Michał Siedlik. Samo spotkanie było ciekawym widowiskiem, w trakcie którego zgromadzeni kibice przeżywali huśtawkę nastrojów.

Na przestrzeni pierwszych 45 minut lekką przewagę posiadała drużyna gospodarzy, która w 27 minucie objęła prowadzenie. Kibice na następnego gola w meczu musieli poczekać do 43-minuty, tu przy odrobinie szczęścia bramkę wyrównującą zdobył Artur Koza, który precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza rywali. W ten o to sposób pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 1:1.

Druga połowa to już zdecydowanie lepsza gra w wykonaniu Łękawicy. Tuż po wznowieniu spotkania gola na 2:1 zdobył Michał Siedlik, a asystował mu Maksymilian Szarot. Niestety siedem minut później po zamieszaniu w polu karnym piłkę do własnej bramki skierował Paweł Żaba. Bramka samobójcza nie podłamała graczy Łękawicy, wręcz przeciwnie poderwała do działania. Z minuty na minutę zaczęli uzyskiwać coraz większą przewagę aż w końcu zdobyli gola. (rzut wolny z bliskiej odległości, precyzyjny strzał Michała Zborowskiego, gol 3:2). W 85-minucie po raz drugi na listę strzelców zapisał się Michał Zborowski,a drugą asystę w meczu zaliczył Maksymilian Szarot. W całym spotkaniu trzeba pochwalić wszystkich zawodników zaczynając od bramkarza kończąc na napastnikach, nie pomijając zawodników rezerwowych.

Następny mecz rozegramy u siebie w niedziele siedemnastego kwietnia o godzinie 16:00 z drużyną KS Rzepiennik Strzyżewski. Drużyna ta zajmuje ósme miejsce z dorobkiem 14 pkt. Wszystkich kibiców i zainteresowanych spotkaniem zapraszamy na boisko w Łękawicy !!!