Czy uda się pokonać Błękitnych?

O tym przekonamy się już jutro!

Po ostatniej porażce podopieczni trenera Jacka Czarnika będą mieli okazję do zrehabilitowania się ale przed nimi bardzo trudne zadanie: mecz na wyjeździe, a przeciwnikiem  wicelider rozgrywek - Błękitni 1947 Tarnów. Zespół ten prezentuje się wyśmienicie. Jak do tej pory przegrał tylko jeden mecz; punkty stracił jeszcze w 7 kolejce remisując bezbramkowo z drużyną Radar Łętowice. Na własnym boisku do obecnej chwili rozegrali tylko dwa spotkania - oba pewnie wygrane. Na uwagę zasługuję też ostatnie zwycięstwo Błękitnych gdzie na wyjeździe przegrywając z Niwką 4 do 1 potrafili się podnieść i wygrać 4:5 pokazując dużego ducha walki w zespole. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie! Zapraszamy wszystkich kibiców i zainteresowanych spotkaniem do Tarnowa, ul. Józefa Piłsudskiego 32 pierwszy gwizdek o godzinie 16:00!!!