Nadszedł czas na podsumowanie sezonu !

Sezon 2015/2016 dobiegł końca, niestety nie udało się zrealizować planu jakim był awans do wyższej ligi; do gry w barażach zabrakło nam jednego punktu, a do awansu z pierwszego miejsca aż siedmiu. Łękawica zakończyła sezon na trzecim miejscu w tarnowskiej B klasie Gr. 6 z dorobkiem czterdziestu jeden punktów. Podopieczni Pawła Żaby wygrali trzynaście meczy, zremisowali dwa i pięć razy schodzili z boiska pokonani. W całym sezonie naszym rywalom strzelili 68 bramek z czego najwięcej zdobyli Tomasz Łabędź, Michał Zborowski po 16 i Maksymilian Szarot 8. a stracili 39 bramek co daje średnio 1,95 na mecz. Najwyższą wygraną w meczu było zwycięstwo z KS Tarnowcem 6:0, ten sam wynik padł w pierwszej rundzie z Więckovią Więckowice. Natomiast najwyższą przegraną okazał się mecz 6 kolejki z drużyną Zryw Wielka Wieś gdzie przegraliśmy aż 5:1.