Parę słów od trenera..

"Mecze z liderem za mojej kariery był zawsze czymś szczególnym i mobilizującym. Pokazanie się z jak najlepszej strony przed lepszym klubem, a obecnie zawodnicy mojej drużyny nie rozumieją że prezentują swój Klub i to ich do czegoś zobowiązuje ale to tylko wstęp. Drużynie za włożony w ten mecz trud i zdrowie dziękuję - grane całe spotkanie w dziesiątkę i to z liderem było wielką sztuką !!!!!!!!!! Mecz walki z dużą ilością podbramkowych sytuacji przegrany przez moją drużynę 4:1 troszkę za wysoko ale myślę, że napędziliśmy stracha liderowi. Uważam, że nasze sytuacje podbramkowe były konkretniejsze i lepsze szkoda tylko że nie zostały wykorzystane... Gospodarzom tz. działaczą, trenerom i zawodnikom gratuluję awansu i życzę dobrych wyników w klasie A"