Przegrywamy na wyjeździe

W Niedzielę Łękawiczanie na wyjeździe zmierzyli się z drużyną LKS Radar Łętowice. Niestety deszcz nie był naszym sprzymierzeńcem, a mecz zakończył się pierwszą przegraną tego sezonu 2:0 (0:0)

Szczegóły meczu -> -> tutaj

Podsumowanie trenera Jacka Czarnika: "Była to typowa walka o punkty tylko, że u gospodarzy starsze towarzystwo, a u nas młodzież. Pierwsza połowa to gra polegająca na nie straceniu bramki przez obie drużyny. W ostatniej minucie nie wykorzystaliśmy stu procentowej sytuacji i do przerwy mieliśmy bezbramkowy remis. Druga połowa zaczęła się dla nas dobrze znowu sytuacja stu procentowa ale piłka przelatuje nad bramką za chwilę kontra i sędzia dyktuje rzut karny dla gospodarzy i przegrywamy 1:0. Po straconej bramce zaczynamy się gubić i uwidacznia się przewaga fizyczna gospodarzy co skutkuje utratą kolejnej bramki i w tym momencie jest już po meczu. Ja tylko mogę podziękować zawodnikom za walkę i pozostawione zdrowie. Szkoda że taki mecz przegrywamy ale taka jest piłka nożna, myślę że błędy przeanalizujemy i wyciągniemy odpowiednie wnioski które pozwolą nam następne mecze wygrywać!"