Rehabilitacyjna wygrana

W minioną niedziele przy licznie zgromadzonej publiczności Łękawica pewnie pokonała drużynę LKS Olszyny 6:2 (3:1). Do bramki rywali trafiali Tomasz Łabędź i Micha Zborowski.

Pierwsza bramka wpadła w 9-minucie gdzie z rzutu wolnego precyzyjnym strzałem popisał się kapitan KS Tomasz Łabędź. Na odpowiedź gości nie musieliśmy długo czekać, jedenaście minut później mieliśmy już remis; (po silnym strzale piłka obiła poprzeczkę i od pleców naszego bramkarza wpadła do bramki). Pięć minut później ponownie na prowadzenie wysunął nas Tomasz Łabędź,a asystę zaliczył Michał Zborowski. W 34-minucię na 3:1 podwyższył asystent poprzedniej bramki.

Drugą połowę lepiej zaczęli zawodnicy z Olszyn. W 50 minucie spotkania po faulu w polu karnym gola kontaktowego z jedenastki zdobył Krzysztof Sikora. Dokładnie dziesięć minut później odpowiedzieliśmy golem,a to za sprawą Michała Zborowskiego który na listę strzelców zapisał się już po raz drugi. Do końca meczu jeszcze dwie bramki dołożył Tomasz Łabędź, który bez wątpienia wyróżniał się w meczu; ostatecznie zdobywając cztery bramki !

Następny mecz rozegramy na wyjeździe z drużyną GKS Liwocz Szerzyny. Drużyna ta zajmuje pierwsze miejsce i ma nad nami przewagę sześciu punktów. Nie ukrywając zwycięstwo przybliżyło by nas do celu jaki został postawiony przed zawodnikami Łękawicy czyli awansu do A-klasy. Wszystkich kibiców i zainteresowanych zapraszamy na mecz do Liwocz Szerzyn w niedzielę (tz. 10.04.2016) o godzinie 11:00 !!!