Remis w Siemiechowie !

Spotkanie w Siemiechowie było niezwykle zacięte i wyrównane, ostatecznie mecz zakończył się remisem 3:3 (1:1). W 32 minucie zamieszanie w polu karnym rywala wykorzystał Michał Zborowski. Nasza radość nie trwała długo bo zaledwie pięć minut później gola wyrównującego zdobyli gospodarze, a dokładniej Paweł Świątek.

W drugiej połowie po składnej akcji, na prowadzenie wysunął nas Maksymilian Szarot, asystę zaliczył Maciek Frączek. Niestety trzy minuty później znowu mieliśmy remis, a to za sprawą Krzysztofa Grzyba. W 71 minucie ponownie wyszliśmy na prowadzenie (na listę strzelców zapisał się kapitan KS Tomasz Łabędź) lecz dwie minuty później po trafieniu Dawida Dąbrowieckiego po raz kolejny mieliśmy remisuję. Końcówka meczu była niezwykle emocjonująca. Obie drużyny miały okazję na zgarnięcie pełnej puli, jednak ostatecznie musiały podzielić się punktami.