Wygrana po nerwowej końcówce

Mecz 15 kolejki rozegraliśmy z drużyną KS Rzepiennik Strzyżewski. Ostatecznie po nerwowej końcówce na własnym terenie wygraliśmy 5:3 (4:1). Dzięki czemu znajdujemy się na drugim miejscu z dorobkiem 27 punktów. Bramki dla Łękawicy zdobyli: x2 Michał Zborowski, Michał Budzik, Maksymilian Szarot, Tomasz Łabędź.

Pierwsza połowa zdecydowanie przebiegała pod nasze dyktando. Szybkie trzy ciosy i gol tuż przed przerwą. Wynik w 7-minucie otworzył Michał Budzik, który po strzale z dystansu umieścił piłkę w bramce. Zaledwie trzy minuty później po kiksie jednego z obrońców przyjezdnych, piłkę w polu karnym dopadł Michał Zborowski, który nie miał problemów z pokonaniem bramkarza. Kolejny cios zadał Maksymilian Szarot; 13-minuta rzut wolny, precyzyjny strzał, gol ( zobacz bramkę na https://www.youtube.com/watch?v=6Zpqdj7tjes) !!! Przez kolejne minuty gra toczyła się w środku boiska z czasem przewagę uzyskali przyjezdni i w 32-minucie zdobyli gola. Osiem minut później za sprawą Michała Zborowskiego na tablicy widniał wyniki 4:1.

W drugiej odsłonie sytuacja zupełnie się zmieniła. Teraz inicjatywę przejęli goście, którzy coraz częściej dochodzili do pozycji strzeleckich. W 73 minucie zdobyli drugiego gola, a cztery minuty później gola kontaktowego. W zaistniałej sytuacji zrobiła się "nerwówka", zaczęliśmy popełniać coraz więcej błędów, a remisem zapachniało dwa razy. W 84 minucie grę uspokoił gol w wykonaniu kapitana Łękawicy Tomasza Łabędzia (po wrzutce Kamila Bańdura piłkę głową skierował do bramki; zobacz bramkę na https://www.youtube.com/watch?v=6Zpqdj7tjes).

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie i przypisujemy sobie 3 punkty. Następny mecz rozegramy na wyjeździe w sobotę (23.04.2016) o godzinie 17:00  z drużyną Alfa Siedliska. Wszystkich kibiców i zainteresowanych spotkaniem zapraszamy !