Wygrana w dobrym stylu !

Piłkarze Łękawicy w swoim siódmym sparingu pokonali na własnym terenie drużynę FC Pawęzów 7:2 (3:1). Na meczu stawiło się 19 zawodników więc ławkę rezerwową mieliśmy szeroką.

Mecz zaczęliśmy od zdobyciu dwóch goli: najpierw po dośrodkowaniu Maksymiliana Szarota gola główką zdobył Kamil Bańdur, później składną akcję wykończył Tomasz Łabędź, asystę zaliczył Grzegorz Siedlik. W 27-minucie gola kontaktowego zdobyli goście, siedem minut później gola na 3:1 po asyście Pawła Żaby zdobył Maksymilian Szarot.

W drugiej połowie gola zdobyła drużyna FC Pawęzów, zaledwie dwie minuty później po silnym strzale Michała Siedlika i niezbyt udanej interwencji bramkarza który "wypluł piłkę" na listę strzelców zapisał się Paweł Żaba. Dziesięć minut później mogliśmy zaobserwować podobnie wyglądającą akcje z tym że na bramkę strzelał Tomek Łabędź. Do końca meczu zdobyliśmy jeszcze dwie bramki, a autorami byli: Michał Budzik i Kamil Gala.

Chociaż popełnialiśmy kilka błędów i nie wykorzystaliśmy paru nadarzających się okazji to mecz zaliczamy do udanych, a już w najbliższą sobotę (tz. 26.03) rozpoczniemy rundę rewanżową. Pierwszym przeciwnikiem podopiecznych trenera Żaby będzie drużyna KS Ryglice. (Mecz na wyjeździe) !!!