Zwycięstwo na inaugurację!

Klub Sportowy Łękawica wygrała pierwszy ligowy mecz w nowym sezonie. Na inaugurację rozgrywek w Tarnowskiej B klasie Łękawiczanie na wyjeździe skromnie pokonali Rzepiennik Strzyżewski 0:1. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył kapitan KS - Tomasz Łabędź.

Kilka zdań od trenera​: Zaczęła się walka na serio o punkty w sezonie 2018/2019 w naszej klasie B. Pierwszy mecz Łękawicy był meczem typowej walki o trzy punkty, z dużą ilością niewykorzystanych sytuacji przez nasz zespół, ale kibice za kilka dni zapomną o grze popatrzą do gazety czy na stronę i będą się cieszyć że nasz Klub ma trzy punkty zdobyte na wyjeździe. Zawodnikom należą się podziękowanie za walkę na całym boisku i strzelenie zwycięskiej bramki. Przed nami jeszcze dużo pracy, cieszy jednak że skompletowano kadrę i posiadamy na dzień dzisiejszy 20 zawodników.

Szczegóły meczu -> ->   tutaj

Galeria zdjęć - https://www.facebook.com/pg/KS-Łękawica-1453615978280362/photos/?tab=album&album_id=1877820245859931