zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
4:3
LKS Zgłobice
Orzeł Lisia Góra
6:1
KS Niwka
Pogórze Pleśna
6:2
KS Koszyce Wielkie
Gosłavia Gosławice
5:2
Tuchovia II Tuchów
Olszynka Ołpiny
4:5
LKS Ładna
KS Łękawica
3:3
Dunajec Mikołajowice
Pogoria Pogórska Wola
2:2
KS Ryglice
Biała Lubaszowa
0:4
KS Radlna
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Niwka
3:2
Olszynka Ołpiny
KS Koszyce Wielkie
- : -
Pogoria Pogórska Wola
KS Radlna
3:3
KS Łękawica
KS Ryglice
3:4
Orzeł Lisia Góra
LKS Zgłobice
2:2
Pogórze Pleśna
Gosłavia Gosławice
6:1
Biała Lubaszowa
Tuchovia II Tuchów
- : -
LKS Ładna
Dunajec Mikołajowice
6:2
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
4:0
KS Radlna
Biała Lubaszowa
1:1
Tuchovia II Tuchów
Orzeł Lisia Góra
1:3
KS Koszyce Wielkie
Olszynka Ołpiny
3:3
KS Ryglice
Pogórze Pleśna
8:3
Dunajec Mikołajowice
LKS Ładna
5:0
KS Niwka
KS Łękawica
2:3
Gosłavia Gosławice
Pogoria Pogórska Wola
1:2
LKS Zgłobice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Ryglice
0:4
LKS Ładna
KS Koszyce Wielkie
4:1
Olszynka Ołpiny
KS Radlna
1:6
Pogórze Pleśna
Biała Lubaszowa
10:0
KS Łękawica
Gosłavia Gosławice
3:3
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
Dunajec Mikołajowice
6:1
Pogoria Pogórska Wola
Tuchovia II Tuchów
7:3
KS Niwka
LKS Zgłobice
1:1
Orzeł Lisia Góra
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ładna
8:1
KS Koszyce Wielkie
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
0:3
Biała Lubaszowa
Orzeł Lisia Góra
1:3
Dunajec Mikołajowice
Pogórze Pleśna
2:3
Gosłavia Gosławice
Olszynka Ołpiny
2:1
LKS Zgłobice
KS Niwka
0:3
KS Ryglice
KS Łękawica
1:10
Tuchovia II Tuchów
Pogoria Pogórska Wola
2:0
KS Radlna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Radlna
1:3
Orzeł Lisia Góra
KS Koszyce Wielkie
1:0
KS Niwka
Biała Lubaszowa
1:4
Pogórze Pleśna
KS Łękawica
3:3
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
Dunajec Mikołajowice
5:2
Olszynka Ołpiny
Tuchovia II Tuchów
5:0
KS Ryglice
LKS Zgłobice
6:1
LKS Ładna
Gosłavia Gosławice
1:3
Pogoria Pogórska Wola
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Olszynka Ołpiny
3:1
KS Radlna
LKS Ładna
3:2
Dunajec Mikołajowice
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
3:4
Tuchovia II Tuchów
Orzeł Lisia Góra
1:4
Gosłavia Gosławice
KS Ryglice
0:1
KS Koszyce Wielkie
Pogórze Pleśna
6:0
KS Łękawica
KS Niwka
2:2
LKS Zgłobice
Pogoria Pogórska Wola
6:0
Biała Lubaszowa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
- : -
Pogórze Pleśna
Biała Lubaszowa
- : -
Orzeł Lisia Góra
Gosłavia Gosławice
- : -
Olszynka Ołpiny
KS Radlna
- : -
LKS Ładna
Dunajec Mikołajowice
- : -
KS Niwka
KS Łękawica
- : -
Pogoria Pogórska Wola
Tuchovia II Tuchów
- : -
KS Koszyce Wielkie
LKS Zgłobice
- : -
KS Ryglice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ładna
- : -
Gosłavia Gosławice
KS Koszyce Wielkie
- : -
LKS Zgłobice
Orzeł Lisia Góra
- : -
KS Łękawica
KS Ryglice
- : -
Dunajec Mikołajowice
KS Niwka
- : -
KS Radlna
Pogórze Pleśna
- : -
Tuchovia II Tuchów
Pogoria Pogórska Wola
- : -
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
Olszynka Ołpiny
- : -
Biała Lubaszowa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
- : -
Orzeł Lisia Góra
Biała Lubaszowa
- : -
LKS Ładna
Gosłavia Gosławice
- : -
KS Niwka
KS Radlna
- : -
KS Ryglice
Dunajec Mikołajowice
- : -
KS Koszyce Wielkie
Tuchovia II Tuchów
- : -
LKS Zgłobice
KS Łękawica
- : -
Olszynka Ołpiny
Pogórze Pleśna
- : -
Pogoria Pogórska Wola
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij