Czas na podsumowanie!

W Tarnowskiej B klasie podopieczni trenera Jacka Czarnika zajęli ósme miejsce gromadząc 41 punktów - 13 zwycięstw, 2 remisy i 11 porażek, zdobywając przy tym 60 bramek, a tracąc 47. Najwyższym zwycięstwem jakim możemy się pochwalić to wyjazdowy mecz w 22 kolejce z drużyną KS Cezar Kępa Bogumiłowicka 0:9, natomiast najwyższą porażką okazał się mecz 13 kolejki przed własną publicznością z drużyną Wierzchosławice Ostrów 1:6. Królem strzelców zostali ex aequo Sebastian Gębala, Tomasz Łabędź (11 bramek). Gratulujemy! W następnym sezonie seniorzy również będą występować w Tarnowskiej B klasie, a cel jest tylko jeden i mówi się o tym głośno - powrót do A klasy!

W II Lidze Okręgowej Juniorzy Młodsi prowadzeni przez trenera Grzegorza Siedlika zajęli ósme miejsce, gromadząc 6 punktów - 1 wygrana, 3 remisy, 4 porażek, zdobywając 10 bramek, a tracąc 26.  Najwyższe i jedyne w tym sezonie zwycięstwo to mecz pierwszej kolejki na własnym boisku z KS Radlna 5:1 natomiast najwyższą porażką okazał się derbowy pojedynek z LKS Szynwałdem 0:8. Królem strzelców został Mateusz Kępa zdobywając 6 bramek. Gratulujemy!

W III Lidze Okręgowej Trampkarze prowadzeni przez trenera Tomasza Łabędzie również zajęli ósme miejsce, gromadząc 10 punktów - 3 zwycięstwa, 1 remis, 6 porażek, zdobywając przy tym 28 bramek, a tracąc 43. Najwyższe zwycięstwo to mecz trzeciej kolejki na własnym boisku z GKS Liwocz Szerzyny 7:1, natomiast najwyższą porażką okazał się wyjazdowy mecz drugiej kolejki z Iskrą Tarnów 8:0. Królem strzelców zostali ex aequo Patryk Siedlik, Łukasz Wierzbicki (7 bramek) Gratulujemy!

W III Lidze Okręgowej Młodziki prowadzeni przez trenera Tomasza Łabędzie zajęli czwarte miejsce, gromadząc 21 punktów - 7 zwycięstwa i 4 porażek, zdobywając przy tym 33 bramek, a tracąc 18. Najwyższe zwycięstwo to wyjazdowy mecz szóstej kolejki z Błękitni 1947 Tarnów 1:9, natomiast najwyższą porażką okazał się mecz jedenastej kolejki z Unią Tarnów II 0:6. Królem strzelców został Łukasz Wierzbicki zdobywając 20 bramek. Gratulujemy!

Wielkie podziękowania należą się całemu Sztabowi Szkoleniowemu za poświęcony czas, wywiązywanie się z obowiązków, zaangażowanie i pomoc przez cały sezon. W tym miejscu nie możemy zapomnieć o Rodzicach naszych zawodników i zawodniczek. Dziękujemy wam z całego serca za poświęcony czas, cierpliwość, pomoc i zrozumienie!