Parę słów od trenera po zwycięstwie w Siemiechowie

"Mecz bardzo dobry w naszym wykonaniu, a słabszy w wykonaniu gospodarzy. Kadra nasza zaczyna powoli się kompletować - zgrywać i rozumieć i to widać w ostatnich meczach i wynikach. W pierwszej połowie strzelone trzy bramki i było już po meczu , gospodarze mieli też swoje sytuacje ale ich nie umieli wykorzystać. W drugiej połowie gra się wyrównała ale bramkę strzeliła moja drużyna na 4:0 i mogłem zrobić na spokoju trzy zmiany. Z gry naszej drużyny oprócz kilku błędów jestem zadowolony walka była, a to w takiej lidze wystarcza. Gospodarzom gratuluję awansu do A klasy i dobrych wyników. A my co? Kompletujemy kadrę do końca i zabieramy się do roboty bo mnie interesuje tylko awans do A klasy w sezonie 2019/2020 albo rezygnuję z prowadzenia zespołu dziękuję i odchodzę