Dziewczyny z Łękawicy Mistrzyniami Małopolski w halowej piłce nożnej!

Co nie udało się rok temu udało się tym razem. W ubiegłym roku dziewczyny z Łękawicy były o krok od Mistrzostwa Małopolski w halowej piłce nożnej, gdyż przegrały jedynie przez to, że strzeliły jedną bramkę mniej niż zwyciężczynie. W tym roku nie dały już jednak żadnych szans rywalkom wygrywając bardzo pewnie wszystkie mecze. Najlepszym dowodem tego jest bilans bramkowy z turnieju finałowego. Dziewczyny w czterech meczach strzeliły 19 bramek, tracąc przy tym zaledwie jedną. Wart podkreślenie jest również fakt, że w drodze po mistrzostwo zarówno w etapie powiatowym, rejonowym, jak i w samym turnieju finałowym wygrały wszystkie mecze. Najlepszą strzelczynią turnieju finałowego została Natalia Bańka, która w czterech meczach strzeliła aż 13 bramek. Oczywiście o sile drużyny stanowiły dziewczyny na co dzień trenujące w naszym klubie pod wodzą trenera Tomasza Łabędzia, a więc: Natalia Bańka, Wiktoria Onak, Joanna Łabno, Maria Jóźwiak oraz Gabriela Wierzbicka. Dziewczynom życzymy dalszych sukcesów i chęci do poprawiania umiejętności.

Poniżej wyniki i zdobywczynie bramek z turnieju finałowego:
⚽️ Łękawica – Wieliczka 6:0 (5x Natalia Bańka, bramka samobójcza)
⚽️ Łękawica – Nowy Targ 6:1 (4x Natalia Bańka, Wiktoria Onak, Joanna Łabno)
⚽️ Łękawica – Limanowa 2:0 (2x Natalia Bańka)
⚽️ Łękawica – Chrzanów 5:0 (2x Natalia Bańka Wiktoria Onak, Joanna Łabno, Oliwia Bednarz).