Kilka słów od trenera po wygranej...

"Na początku wielkie ukłony dla działaczy Klubu Sportowego ZRYW Wielka Wieś murawa na III Ligę - super. Nasza sytuacja kadrowa poprawiła się troszkę i od razu lepszy wynik. Dziś było troszkę więcej biegania ale taktyką i technicznie prezentowaliśmy się lepiej od rywali. Dobrze weszliśmy w mecz zdobywając w 2 minucie bramkę autorstwa Kamila Bańdura. Potem na 2:0 podwyższył Tomasz Łabędź i to ułożyło nam mecz, uspokoiliśmy grę i utrzymywaliśmy się przy piłce. Druga połowa już bardziej wyrównana ale to my znowu strzeliliśmy bramkę, a dokładniej Mateusz Kuropatwa i w tym momencie już jest po meczu. Ostatnie minuty to zmiany i danie pograć rezerwowym, na koniec chcę pochwalić całą drużynę za ambicję - walkę, bieganie i wykonaną taktykę. Życzę drużynie następnych zwycięstw bo ta drużynka umie grać w piłkę ⚽ tylko musi zrozumieć, że bez treningu nie będzie wyników - jak zaczną trenować to na pewno nie będą grać w B klasie po następnym sezonie rozgrywkowym