Mamy to! Pierwsze zwycięstwo!
Wczoraj przed własną publicznością pokonaliśmy drużynę z Niwki i to aż 11:1 (3:0)! Festiwal strzelecki w 12 minucie rozpoczął Tomasz Łabędź, który zdobył klasycznego hat tricka, czyli trzy bramki w jednej połowie nieoddzielone od siebie żadnym zdobytym golem przez innego gracza.
Drugą połowę zaczęliśmy od straty bramki, ale zaledwie dwie minuty później rzut karny wykorzystał Łukasz Drelicharz. Kolejne dwie minuty i kolejna bramka tym razem Tomasz Łabędź pięknym strzałem z rzutu wolnego pokonał bramkarza przyjezdnych. W 70 minucie arbiter ponownie wskazał na wapno; do piłki po raz drugi podszedł Łukasz Drelicharz i po raz drugi umieścił ją w siatce. Później mieliśmy bramkę samobójczą i dwie bramki duetu Kużdżał, Drelicharz; najpierw ten pierwszy strzelał, a ten drugi asystował później rolę się odwróciły. W 82 minucie na listę strzelców ponownie zapisał się Kamil Kużdżał, a minutę później swoje piąte trafienie odnotował Tomasz Łabędź.
Cieszymy się ze zwycięstwa, ale skupiamy się już na kolejnym spotkaniu. W sobotę udamy się do Wałek aby zmierzyć się z tamtejszym Sokołem, zapowiedź meczu niebawem.