"Mecz w naszym wykonaniu można nazwać horrorem..."

Parę słów od trenera po meczu z Sokołem:

"Mecz w naszym wykonaniu można nazwać horrorem to że został przegrany to mogę zrozumieć ale w takim rozmiarze i przy tylu 100% sytuacjach?! Ja grając i trenując nie przypominam sobie żeby moja drużyna miała tyle sytuacji bramkowych i mecz przegrała. Co do gry to nasza drużyna była lepsza skromnie mówiąc o przynajmniej klasę, statystyki na papierze to potwierdzają. Sytuacjami bramkowymi można by było kilka meczy obdzielić. Zamiast wyniku 10:5 dla naszej drużyny (jest to mój typ) to przegrywamy 1:3. Drużyna jako całość prowadziła grę poprawnie, zostawiła bardzo dużo zdrowia i fajnie utrzymywała się przy piłce. Jak do przerwy przegrywa się 0:3 i to po takich błędach to już mówi się że jest po meczu, a tu walka i ambicja była w II połowie i za to szacun dla zawodników!!! O drużynie gości się nie wypowiadam pogratulowałem zwycięstwa i życzyłem dalszych sukcesów. Szkoda mi tylko moich chłopaków bo stworzyła się fajna drużynka i myślę że wyniki też przyjdą. W sobotę przyjdzie już lepsza skuteczność i postaramy się pokonać przeciwnika co ucieszy nas wszystkich - zapraszam na mecz o godz.16:00 do Łękawicy."