Nie wiedzie się naszym seniorom w meczach kontrolnych ...

W sobotę rozegraliśmy kolejny sparing, tym razem była to drużyna grającą w lidze Okręgowej Dunajec Mikołajowice, meczu zakończył się wysoką przegraną 8:2 (6:1).

Przez pierwsze 20 minut gra wyglądała dobrze głównie to my utrzymywaliśmy się przy piłce i zagrażaliśmy bramce rywali. W 20 minucie po kontrataku gola zdobyli goście, w tej jak i kolejne sytuacji zaspała obrona. Sześć minut później mieliśmy już 3:0, po tej bramce spuściliśmy głowy, a Dunajec wykorzystał to bezwzględnie zdobywając jeszcze trzy bramki. Tuż przed końcem pierwszej połowy karnego na gola zamienił Tomasz Łabędź. W pierwszej połowie to goście dominowali na boisku i byli bardziej zgraną drużyną niż Łękawica co odzwierciedla wynik 6:1.

Po zmianie stron gra zaczęła się bardziej kleić, nie popełnialiśmy już tak wiele błędów, stworzyliśmy kilka dogodnych sytuacji. W rezultacie straciliśmy tylko dwie bramki i zdobyliśmy jedną tu po raz drugi na listę strzelców wpisał się Tomasz Łabędź ! Następny mecz kontrolny w sobotę (tz.12.03.2016r.) o godzinie 14:00, derby gminne z LKS Szynwałdem !