Parę słów od trenera...

„Jak już wszyscy wiedzą naszą drużynę wzmocniło 4 zawodników o znanych nazwiskach w tarnowskiej piłce i to nas już zobowiązuje do włączenia się do walki o klasę A - jak będzie to czas i wyniki pokażą. Mecz dzisiejszy był typową walką o punkty miałem troszkę problemów z ustawieniem składu ale to w pozytywnym znaczeniu. Zawodnicy pokazali że na trudnym terenie potrafią szybko opanować nerwy i po dwóch wzorowo wykonanych akcjach prowadziliśmy 2:0. Pierwszego gola zdobył Łabędź Tomasz, a drugiego Szarot Maksymilian. Stracona bramka w końcówce pierwszej połowy bardzo mnie zdenerwowała; w przerwie męska rozmowa i zmiany pozytywnie wpłynęły na zespół co po przerwie zaowocowało jeszcze strzeleniem dwóch bramek przez Wardzałę Marcina. Mecz w naszym wykonaniu był słaby ale zawodnikom należą się podziękowania za walkę i ambicję, myślę że następne spotkania będą w naszym wykonaniu coraz to lepsze co ucieszy kibiców, Zarząd i Prezesa. Następny mecz gramy u siebie już w środę o godz. 18:00 z Wałkami na który wszystkich serdecznie zapraszam!”