Parę słów od trenera...

Mecz w naszym wykonaniu dobry tak jak wcześniej mówiłem - skuteczność i zgranie co mecz będzie lepsze i wynik o tym świadczy 8:0 . Pierwsza połowa na początku bardzo nerwowa myślę że to ze względu na uroczystości 10 lecia Klubu i troszkę lepszej frekwencji kibiców. Wynik otworzył Tomek Łabędź, a potem już bramki były tylko kwestią czasu i tak na 2:0 Marcin Wardzała na 3:0 Sebastian Gębala na 4:0 Kamil Bańdur jeszcze jakieś tam sytuacje były ale tak skończyła się pierwsza połowa. W przerwie zmiany i drugą połowę zaczęliśmy od mocnego uderzenia na 5:0 Kamila Bańdura potem na 6:0 i na 7:0 Łukasz Drelicharz. Festiwal strzelecki zakończył Mateusz Kuropatwa. Mecz uważam z naszej strony dobry gra prowadzona zgodnie z założeniami, a skuteczność to sam wynik mówi. Kibice myślę że z meczu i gry naszej drużyny zadowoleni - gościom szacunek za grę fer i bardzo dużą ambicję DZIĘKI. Następny mecz w Łękawicy w dniu 25.08.2019 r. godz.17:00 na który bardzo serdecznie zapraszamy!