Pechowa porażka w dolicznym czasie gry...

Do Bobrowników Małych pojechaliśmy po trzy punkty niestety nie przywieźliśmy nawet jednego....

W meczu 21 kolejki Tarnowskiej A klasy Łękawica przegrała na wyjeździe z drużyną Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe 3:2 (1:1)

Pierwsza połowa była wyrównana co odzwierciedla wynik do przerwy 1:1. W 20 minucie spotkanie bramkę dla Łękawicy zdobył Maksymilian Szarot, a 15 minut później wyrównali gospodarze. Na drugą połowę wyszliśmy zmotywowani, stworzyliśmy sobie kilka dogodne sytuację ale nie potrafiliśmy ich wykorzystać, dopiero w 60 minucie po rzucie rożnym wykonanym przez Maksymiliana Szarota bramkę głową na 2:1 zdobył Kamil Bańdur. Radość Łękawiczan ponownie trwała tylko 15 minut bo w 75 minucie po rzucie rożnym gospodarze znowu zdołali wyrównać. Do końca spotkania został kwadrans zawodnicy Łękawicy zaczęli coraz częściej i śmielej atakować, oddali parę strzałów ale niestety piłka nie znalazła drogi do bramki. Po jednej z nieudanych prób zagrożenia rywalom zawodnicy Bobrovi wyszli z niebezpieczną kontrą - na nasze szczęście piłka po strzale tylko minęła słupek. W ok. 88 minucie stuprocentową sytuacje zmarnował kapitan Łękawicy Tomasz Łabędź gdzie w sytuacji sam na sam nastrzelił bramkarza. Do spotkania zostały doliczone 3 minuty i właśnie w tej ostatniej dla Gospodarzy został przyznany rzut rożny po którym padł gol na wagę zwycięstwa.

Łękawica zostaję na 13 miejscu, a w następnym spotkaniu zmierzy się z wiceliderem czyli drużyną Pogórze Pleśna. Mecz rozgrywany będzie na boisku sportowym w Łękawicy w najbliższą niedzielę (29.04) o godzinie 17:00! Wszystkich kibiców i zainteresowanych spotkaniem serdecznie zapraszamy!!!