Podsumowanie sezonu!

Łękawiczanie zakończyli sezon na szóstym miejscu z dorobkiem 25 punktów. Na ten wynik złożyło się 6 zwycięstw, 4 remisy i 9 porażek. Bilans bramkowy to 81 zdobytych bramek i 60 straconych. Otrzymaliśmy w sumie 40 żółtych kartek i jedną czerwoną.
Najwyższa wygrana to mecz 22 kolejki z drugą drużyną Wierzchosławic, który zakończył się imponującym zwycięstwem 29:0. Natomiast najwyższą porażkę seniorzy odnieśli 9 maja z Rudką Bobrowniki Komorów przegrywając 7:1.

Klasyfikacja Strzelców:
Ryszard Buras - 1
Czerwone kartki:
Daniel Bednarz - 1

Kadra: Marcin Drewecki, Dawid Łabno, Tomasz Łabędź, Maksymilian Szarot, Mateusz Kuropatwa, Łukasz Drelicharz, Tomasz Juszczyk, Kamil Bańdur, Kamil Kużdżał, Bartosz Biliński, Mateusz Broniec, Marcin Wardzała, Sebastian Gębala, Grzegorz Siedlik, Artur Wstępnik, Daniel Bednarz, Łukasz Siedlik, Rafał Stańczyk, Adrian Kawik, Rafał Mikoś, Sebastian Siedlik, Mateusz Kępa, Patryk Siedlik, Daniel Ciurej, Szymon Kiwior.
Trenerzy: Tomasz Juszczyk (runda jesienna), Rafał Mikoś (runda wiosenna)

Dziękujemy całemu zespołowi za poświęcenie, zaangażowanie i godne reprezentowanie naszej drużyny
Podziękowania również dla kibiców. Miewaliśmy lepsze i gorsze momenty, ale oni zawsze byli z nami, również na wyjazdach. DZIĘKUJEMY