Przyjeżdża Radar
Już jutro seniorzy rozegrają kolejny mecz ligowy, a ich przeciwnikiem będzie zespół z Łętowic.
Rywale w rundzie rewanżowej radzą sobie bardzo dobrze. W pierwszym meczu pokonali rezerwy Wierzchosławic 8:2. Następnie po dość kontrowersyjnym spotkaniu przegrali z Błękitnymi 2:1, a w poprzedniej kolejce zdominowali Niwkę wygrywając 5:0.
W meczu rundy jesiennej ulegliśmy przeciwnikowi 5:2. Bilans wszystkich spotkań również nie jest korzystny, na cztery rozegrane mecze odnieśliśmy trzy porażki i raz dzieliliśmy się punktami. Jak będzie jutro? Czy Łękawiczanie odniosą pierwsze zwycięstwo nad Radarem?
Przypominamy, że kibice już legalnie mogą przebywać na stadionie i wspierać swoje drużyny, dlatego ZAPRASZAMY