REMIS PO SŁABEJ DRUGIEJ POŁOWIE

Po kilku meczach bardzo dobrej gry kiedyś musiał zdarzyć się ten nieco słabszy. Choć gdyby gospodarze wykorzystali jedynie stuprocentowe sytuacje, to wygraną mieliby w kieszeni. A tak pojedynek z Zryw Wielka Wieś zakończył się remisem 2:2 (2:0). Gole dla Łękawicy zdobyli: Artur Koza i Tomasz Łabędź.

Rozpoczęliśmy bardzo dobrze bo już w 2 minucie po asyście Michała Siedlika i  trafieniu Artura Kozy prowadziliśmy 1:0. Przez następne minuty kontrolowaliśmy przebieg gry. Kibice na następnego gola musieli poczekać do 40 minuty gdzie po faulu na Maksymilianie Szarocie jedenastkę pewnie wykorzystał Tomasz Łabędź. Pod koniec pierwszej połowy nieco odważniej zagrali goście, ale przed gwizdkiem na przerwę jeszcze efektu to nie przyniosło. Za to po rozpoczęciu drugiej połowy w 59 minucie zdobyli gola kontaktowego, a 11-minut później  gola wyrównującego. Pomógł w tym nieco sędzia, bo bramka padła po wrzutce z rzutu wolnego, którego być nie powinno. Przy pierwszym uderzeniu dobrze interweniował golkiper Łękawicy Dawid Wiejacki, ale dobitki już nie był w stanie obronić. W 78 minucie czerwony kartonik obejrzał Paweł Żaba, a 4 minuty później po drugiej żółtej kartce boisko opuścił Mateusz Kaczmarczyk w rezultacie mecz kończyliśmy w dziewięciu. Przez następne minuty przeważali przyjezdni, ale nie potrafiła udokumentować tego golem.

Następny mecz rozegramy na wyjeździe z Więckovia Więckowice w niedziele 8 maja o godzinie 12:00. Wszystkich kibiców i zainteresowanych spotkaniem serdecznie zapraszamy do wspierania naszych zawodników w walce o trzy punkty !