Udanie rozpoczęty sezon !

W niedzielę 21 sierpnia seniorzy zainaugurowali rozgrywki "B" klasy meczem na własnym stadionie z drużyną WKS Siemiechów. Łękawica udanie rozpoczęła nowy sezon zdobywając komplet punktów wygrywając 2:1 (2:0). Gole dla KS zdobyli: Tomasz Łabędź i Paweł Żaba.

Pierwsza połowa zdecydowanie należała do naszej drużyny; dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce, a co ważniejsze częściej stwarzaliśmy sobie okazję strzeleckie. Goście sporadycznie tylko kontratakowali. W 22 minucie objęliśmy prowadzenie; czujność pod polem karnym przeciwnika zachował Tomasz Łabędź, który przechwycił piłkę minął bramkarza i pewnie uderzył na pustą bramkę. Pod koniec pierwszej połowy po rzucie rożnym wykonanym przez Maksymiliana Szarota na 2:0 podwyższył Paweł Żaba.

W drugiej połowie, a dokładnie w 60 minucie gola kontaktowego zdobyli goście, 12 minut później jedenastki nie wykorzystał Tomasz Łabędź /bramkarz Siemiechowa wyczuł intencję naszego kapitana, obronił strzał posyłając piłkę na rzut rożny/. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie chociaż obie ekipy miały swoje sytuację podbramkowe. Zwycięstwo w dużej mierze zawdzięczamy naszemu golkiperowi /Paweł Kasprzyk/, który w ostatnich minutach świetnie zainterweniował pozbawiając gości gola.