Wygrywamy z Sokołem 2:4 (1:3) !
Mecz zaczęliśmy od utraty bramki, ale szybko odpowiedzieliśmy bowiem osiem minut później efektownym trafieniem popisał się Sebastian Gębala. Cztery minuty później piłkę przed polem karnym opanował Łukasz Drelicharz i pięknym strzałem z woleja wysunął nas na prowadzenie. Bramkę do szatni zdobył Tomasz Łabędź i na przerwę schodziliśmy z korzystnym wynikiem 1:3.
Dwie minuty po wznowieniu gry straciliśmy bramkę. Kontaktowe trafienie podziałało mobilizująco na gospodarzy, którzy napierali na nas coraz bardziej ale albo ich strzały były niecelne albo świetnie interweniował nasz bramkarz Marcin Drewecki. W 84 minucie wyszliśmy z kontratakiem, który zakończył się golem zdobytym przez Łukasza Drelicharza. Nie będziemy opisywać tutaj tej sytuacji bo najlepiej ją zobaczyć na własne oczy. Kliknijcie tutaj i zobaczcie nagranie z tej akcji.