Zwycięstwo na inaugurację
KS Sokół Wałki vs KS Łękawica 2:4 (1:2)
Mecz zaczęliśmy bardzo dobrze bo już w 2 minucie po dośrodkowaniu Maksymiliana Szarota, bramkarza rywali pokonał Kamil Bańdur. Niestety piętnaście minut później bramkę wyrównującą zdobył były zawodnik Łękawicy Grzegorz Stach. W 33 minucie po widowiskowym trafieniu na prowadzenie wysunął nas Sebastian Gębala. Gospodarze robili co mogli, aby wyrównać, ale w bardzo dobrej dyspozycji był dziś nasz golkiper Marcin Drewecki.
Po zmianie stron, Sokół ruszył do ataku i w 54 minucie ponownie wyrównał. Warto wspomnieć że była to piękna bramka zdobyta przewrotką. Łękawiczanie nie zamierzali złożyć broni i tak o to w 77 minucie po dośrodkowaniu Kamila Bańdura, piłkę w siatce umieścił Łukasz Drelicharz. A dziesięć minut później aby rozwiać wszelkie wątpliwości ponownie wpisał się na listę strzelców. W 89 minucie po faulu w polu karnym sędzia wskazał na wapno ale i tu świetną interwencją popisał się nasz bramkarz, który obronił karnego, a następnie dobitkę. Do spotkania arbiter doliczył 3 minuty ale wynik już się nie zmienił.
Warto zaznaczyć, że w tym meczu oficjalny debiut zaliczył Artur Wstępnik oraz Rafał Mikoś. Gratulację dla całej drużyny, mimo braków kadrowych pokazaliśmy się z dobrej strony i wracamy z kompletem punktów.
Szczegóły meczu kliknij tutaj
Zdjęcia tutaj