Autor:

Wiktor Janus

Utworzono:

12.08.2018

Na początku spotkania gra wyglądała bardzo chaotycznie po obu stronach, jednak w tym chaosie lepiej odnaleźli się gospodarze strzelając bramkę na 1:0. Strzał był dość prosty w środek, niestety bramkarz trochę się zagapił. Mniej więcej 6 minut później Więkovia wygraywała już 2:0 po fatalnym błędzie, a zarazem brakiem komunikacji między bramkarzem a obrońcą. W 21 minucie na 2:1 bramkę zdobył Dawid Madeja, po asyście Krzyszofa Jachima. Niedługo później gospodarze podnieśli wynik na 3:1. Po straceniu 3 bramek i rozegranych 25 minutach spotkania, gracze z Tarnowa uporządkowali panujący w ich zespole chaos i zaczęli dyktować grę. Na efekty nie trzeba było długo czekać, bowiem w 29 minucie strzałem z dystansu między 20-25 metrem w okno, popisał się Wiktor Janus po asyście Bartka Mielaka. 5 minut później zespół Błękitnych wyprowadził ładną akcje i po długim podaniu Wiktora do Ernesta Szydłowskiego w pole karne, ten wywalczył rzut karny który wykonał i strzelił na 3:3 Dawid Madeja. Tuż przed końcem spotkania bramkę na 3:4 zdobył Krzysztof Jachim po podaniu kolegi z ataku Ernesta Szydłowskiego. Druga część meczu wyglądała już zdecydowanie inaczej, ponieważ piłkarze klubu Błękitni uspokoili grę i zdecydowanie dominowali na boisku. Stworzyli sobie mnóstwo akcji które kończyły się niecelnym strzałem, bądź spalonym. W 67 minucie na 3:5 gola strzelił Krzysztof Jachim, po podaniu Marcina Pociecha. Taki wynik utrzymał się do końca spotkania.