Autor:

Wiktor Janus

Utworzono:

26.08.2018

W niedzielne popołudnie przy ciągle padającym deszczu, Błękitni rozegrali mecz w ramach III kolejki rozgrywek B-Klasy. Naszym rywalem był dobrze nam znany zespół z Tarnowca. Po sporych emocjach w końcówce, Błękitni ostatecznie wygrali 2:1.
Pierwsza połowa po początkowym badaniu boiska i przystosowywaniu się do panujących warunków należała do Błękitnych. Dominowaliśmy na boisku, co rusz tworząc groźne sytuacje pod bramką rywala. W 25’ strzałem z dystansu wyprowadził nas na prowadzenia B Wierzbicki, kropkę nad „i” postawił w ostatniej minucie połowy D. Madeja, zdobywając gola na 0:2 pięknym uderzeniem z przewrotki.
W drugiej połowie obudził się zespół z Tarnowca, który po zdobyciu kontaktowej bramki z rzutu rożnego, poczuł wiatr w żaglach i do samego końca groźnie atakował, próbując zdobyć bramkę wyrównującą. Nasz zespół włożył sporo wysiłku, aby tak się nie stało i mecz zakończył się zwycięstwem Błękitnych.