Czas wziąć rewanż
W najbliższą niedzielę seniorzy podejmować będą na własnym boisku drużynę GKS Liwocz Szerzyny.
Zespół gości w meczu inauguracyjnym po mocnej końcówce zwyciężył z Niwką 3:0. Pierwsza bramka padła w 75 minucie, a następne w 86 i 89. Aktualnie Liwocz znajduję się na czwartej pozycji z dorobkiem 21 punktów.
W rundzie jesiennej Łękawiczanie doznali bolesnej porażki 5:2. I to właśnie po tym meczu zaczęły się nasze problemy. W trzech następnych spotkaniach przegrywaliśmy po kolei z Rudką (0:3), z Radarem (5:2) i z Tarnowcem (2:5). Złą passę przerwaliśmy dopiero w meczu ze Zrywem gdzie zremisowaliśmy 3:3, następne spotkanie wygraliśmy z drugą drużyną Wierzchosławic 1:5. I zakończyliśmy rundę jesienną na szóstym miejscu...
Rywale notują bardzo dobre występy i od dawno nie znajdowali się tak wysoko, my natomiast będziemy chcieli się zrewanżować; zapowiada się ciekawe widowisko!!!