Remis i mnóstwo emocji na inaugurację!
Sześć bramek, dwa rzuty karne, dziesięć żółtych kartek, dwie czerwone i zaręczyny golkipera gospodarzy w doliczonym czasie gry. A to wszystko w meczu inauguracyjny z KS Radlna !
Mecz układał się dla nas bardzo dobrze, bo po 25 minutach prowadziliśmy 0:2, a to wszystko za sprawą duetu Gębala, Kużdżał, w obu przypadkach ten pierwszy strzelał, a ten drugi dogrywał. W 34 minucie zamieszanie w polu karnym wykorzystali gospodarze zdobywając bramkę kontaktową. Tuż przed przerwą dwukrotnie na listę strzelców mógł wpisać się Kamil Kużdżał, ale w pierwszej sytuacji minimalnie przestrzelił, a w drugiej świetną interwencją popisał się bramkarz Radlnej.
Drugą połowę gospodarze zacząć lepiej nie mogli, bo już minutę po wznowieniu gry doprowadzili do remisu, a 13 minut później wykorzystując rzut karny cieszyli się z prowadzenia. W 85 minucie arbiter spotkania ponownie wskazał na wapno, tym razem to my byliśmy egzekutorami. Do piłki podszedł Łukasz Drelicharz i pewnym strzałem pokonał bramkarza, ustalając wynik meczu 3:3. W 89 minucie gry świetną interwencją (trzeba zaznaczyć, że nie pierwszą w tym spotkaniu) popisał się nasz golkiper Marcin Drewecki, który obronił strzał z bliskiej odległości.
W doliczonym czasie gry doszło do zaręczyn bramkarza gospodarzy. Oświadczyny przy aplauzie zawodników oraz kibiców zostały przyjęte! Narzeczonym gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego na wspólnej drodze życia!