Ważny mecz wyjazdowy!

Już jutro Łękawiczanie ponownie powalczą o punkty! Na wyjeździe zmierzą się ze Zrywem.

Drużyny rozegrały ze sobą w sumie 9 spotkań, a ich bilans jest korzystniejszy dla zawodników z Wielkiej Wsi: 4 zwycięstwa 3 remisy i 2 porażki. Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się naszą porażką przed własną publicznością 1:3. Jeżeli chodzi o mecze wyjazdowe, nasza drużyna ostatni raz przegrała tam w 2016 roku i to tylko 1:0. Następnie wygraliśmy 0:3, a ostatnie mecze zakończyły się dwoma remisami 1:1 i 3:3.

Nasz jutrzejszy rywal jest wymieniany jako jeden z faworytów do awansu, w swoim meczu inauguracyjnym z Rudką Bobrowniki Komorów przegrywając 3:0 doprowadził do remisu i mecz zakończył się wynikiem 3:3. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie, na które serdecznie zapraszamy!